Bucket club logotipas

Turbūt šie metai mums buvo patys sėkmingiausi. Nors ir nepasiekėme didelių aukštumų varžybose, bet džiaugiamės tuom, jog tiek dalyvavome, tiek apsilankėme, tiek suorganizavome ne vieną renginį ar susitikimą. Šiemet sudalyvavome neviename „Pajūrio Slalomo“ etape, paskui buvo parduotas mūsų Colt’ukas. Naujame sezono turbūt važiuos kitas žveriukas ar ne vienas gal net. Apsilankėme ne viename tiek Klaipėdoje, tiek už jos ribų drift’o etape, kuriuos organizavo START1.lt ir D1Sport, kurie mums leido išsirikiuoti visam klubui aptvertoje aikštelėje. Buvome neviename ASK „Žaibas“ rengtame ir dalyvautame autokroso etape. Ir jie mums padėjo ne vieną kartą, ypač mūsų organizuotame sezono uždaryme. Taip pat dėkojame Klaipėdos Audi Fanams, Rebels Crew, Klaipėdos Vokiškų automobilių klubui, Memel Homies, BMW E39tukai, Šilutės BMW Mėgėjams, Honda/Civic klubams, Memel Bros, BMW X Series ir t.t. kurie atvyko į mūsų renginį. Ir tiems kurie buvo pavieniui, atsivežė automobilių į kuriuos tikrai galėjome pavarvinti seiles.

Taip pat dėkojame visiems informaciniams šaltiniams, kurie mums padėjo: www.15min.lt, www.automanas.lt, www.98.lt, www.ve.lt ir t.t..!

Šiemet audringai atšventėme savo antrajį gimtadienį. Bus ir trečias ir daugiau jų!

Sunku viską išvardinti, nes mes stengėmės būti visur! Ateinantiems metams turime užsibrėžtų tikslų ir juos jau pradėsime įgyventi po naujų metų 🙂

Bent jau nedidelę dalį ką nuveikėme, galite pažiūrėti tokiame ilgesniame sumontuotame mūsų šių metų apibendrintame video. Atkapstėme archyvus ir sulipdėme filmuką.

Šiltų, jaukių ir laimingųjų Naujųjų Metų linki visas Bucket club kolektyvas!