Naujas Bucket club sezonas

Kurį laiką, praktiškai nuo paskutiniojo mūsų rudens susitikimo Jums neteko apie mus girdėti nieko. O mes girdėjome jau ir kalbas, o kai kurių ir faktus net jog mūsų nebėra. Ne. Mes čia. Mes naują sezoną pradedame su nauju tinklapiu, kuriame daugiau rasite informacijos apie mus. Turime naują Garažo skiltį (ji dar pildoma, joje ne visus dar galite rasti), kurioje baiginėjame sukelti savo automobilius, o kiekvienas iš klubo narių kelsime ir naujinsime informaciją apie savo vykdomus atnaujinimus, automobilių patobulinimus.

Klubo gretos mūsų sumažėjusios. Kodėl? Mes grįštame prie klubo įdėjos, nuo ko jis ir prasidėjo. Klube norime turėti įdomius automobilius, juos puoselėti, dalyvauti suvažiavimuose ir renginiuose. Savaitgaliais išlysti iš keturių namų ar garažo sienų, pabendrauti su klubo nariais bei klubo draugais mieste. Tad jau greitu metu pamatysite mus atsinaujinusius, kitaip atrodančius mūsų „kibirus“ 🙂

Mūsų nedaug, bet tai reiškia, jog mes dairomės, ieškome tokių kaip mes ir mūsų automobiliai. Jeigu Tu turi kokį nors įdomų automobilį, turi rimtų planų su juo, nori su mumis bendrauti, dalyvauti ir vieni kitiems padėti, esi laukiamas pas mus!

Pagarbiai, Bucket club